ОплатаГотівкою

Ваш товар буде доставлений в будь-який зручний для Вас місце або переданий особисто в руки. Ви вносите оплату за післяплата згідно з тарифами перевізника або кур'єру при отриманні і перевірки Вашого замовлення.

VISA/MasterCard

Оплатити покупку в нашому магазині можна карткою Visa або MasterCard будь-якого банку. Відразу після формування замовлення Ви перейдете до оплати за допомогою банківської карти на безпечну сторінку процесингового центру, де, ввівши потрібні дані, підтвердіть Ваше замовлення. Це один з найшвидших і зручних способів оплати покупок.

Безготівковий рахунок

Вибравши необхідний товар для замовлення, Ви отримаєте реквізити банківського рахунку нашої компанії, а після зможете внести кошти будь-яким зручним для Вас способом на наш банківський рахунок. Не забудьте вказати в перекладі номер замовлення, це значно прискорить обробку Вашої заявки і доставку.

Приват24

Ви зможете оплатити Ваше замовлення за допомогою Приват24. Це найбільш швидкий і зручний спосіб оплати. Виберіть оплату за допомогою Приват 24, після чого Вас перенаправить на безпечну сторінку банку для авторизації, потім Вам просто потрібно підтвердити оплату, після чого Ваше замовлення надійде в обробку.

Якщо максимально прийнятним для Вас залишається варіант післяплати при наявності товару, то оплачуючи посилку доведеться враховувати умови компанії перевізника. Скориставшись послугами інтернет-переказів через цілодобовий сервіс «Приват24» Ви зможете внести оплату без комісійних зборів в будь-який час доби.