0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Очисники для автомобіля

Закінчується
Код товару: DW5356
0
Быстро и эффективно очищает колесные диски от въевшихся загрязнений, дорожного налета, противогололедных реагентов. Активные компоненты позволяют удалить грязь из микротрещин металла. Придает обработанным поверхностям ухоженный внешний вид, грязе- и ..
Ёмкость: 475 мл
297.96 грн.
Код товару: 25578-02
0
Перевірено на дорогах і треках, STP Complete Fuel System Cleaner спеціально розроблений для очищення та захисту всієї паливної системи для забезпечення максимальної продуктивності. Відчуйте різницю! Одна пляшка STP Complete Fuel System Cleaner допома..
379.60 грн.
Закінчується
Код товару: DW5248
0
Обновляет внешний вид и восстанавливает структуру кожаных, виниловых и пластиковых обивок, «торпеды», молдингов, бамперов. Предохраняет их от старения и растрескивания. Очищает и защищает за одно применение. Не оставляет жирной пленки. Затекает в мик..
Ёмкость: 236 мл
278.24 грн.
Код товару: HG5506
0
Эффективно очищает электрические контакты, электронные элементы и разъемы от жировой и ?оксидной пленок, пыли и других ?изолирующих загрязнений.? НАЗНАЧЕНИЕ: идеален для очистки электрических блоков и контактов в автомобиле, а также ?аудио- и виде..
Совместимая ОС: 185 мл
284.91 грн.
Закінчується
Код товару: HG2217
0
Десятиминутная промывка с SMT? — это 100 % гарантия качественной и безопасной промывки системы смазки двигателя. Препарат содержит специальные добавки, создающие эмульсию, которая обволакивает частички продуктов износа и препятствует их контакту с де..
Встроенная память: 444 мл
385.65 грн.
Код товару: K2-ET3111
0
Спеціальна присадка в бензин для очищення інжекторної системи подачі палива і форсунок зокрема. Підходить для всіх видів бензинових силових агрегатів як нових, так і більш старих моделей. Нормалізує уприскування палива, і відновлює потужність і прийо..
Ёмкость: 50 мл
78.14 грн.
Код товару: 25559-02
0
GAS METAL ARC WELDING SPRAY Містить незаймисті матеріали і пропеллент (карбондіоксид), його можна безпечно використовувати в процесі зварювання. Запобігає приклеюванню шлаків на робочі частини. Може використовуватися при зварюванні в широкому темпер..
196.30 грн.
Код товару: 25610-02
0
STP Heavy Duty Brake Parts Cleaner Professional Series Професійна серія. Зменшує шумність гальм і очищує без розбирання. Нерівномірне гальмування, шум і скрегіт можуть бути спричинені пилом гальмівних колодок, протіканням гальмівної рідини та нальото..
211.90 грн.
Код товару: 25618-02
0
STP Heavy Duty Engine Degreaser Pro Series Професійна серія. Розчиняє сильні забруднення та нагар. STP Heavy Duty Engine Degreaser розроблений для професійного очищення двигуна, для розчинення важкого жиру та бруду. Являє собою потужну суміш розчинни..
270.40 грн.
Код товару: K2-W128
0
Засіб в аерозольному балончику, розроблене спеціально для очищення карбюраторів від нагару, відкладень, масел і інших забруднень. Підвищує стабільність і ефективність роботи, стабілізує уприскування палива і нормалізує роботу мотора на холостому ходу..
Ёмкость: 400 мл
134.65 грн.
Код товару: HG9029
0
Состав надежно устраняет течи тосола (антифриза) и препятствует их возникновению в дальнейшем. НАЗНАЧЕНИЕ: для устранения течей: по месту пропайки медных радиаторов; по месту стыка пластиковых бачков с алюминиевым теплообменником современных композ..
Встроенная память: 444 мл
318.59 грн.
Код товару: SP5154K
0
Обеспечивает введение аэрозольного "Пенного очистителя автокондиционера" SP5152 через сливной (дренажный) шланг системы кондиционирования воздуха автомобиля....
221.49 грн.
Код товару: HG9025
0
Состав надежно устраняет течи тосола (антифриза) и препятствует их возникновению в дальнейшем. НАЗНАЧЕНИЕ: для устранения течей: по месту пропайки медных радиаторов;  по месту стыка пластиковых бачков с алюминиевым теплообменником совр..
Встроенная память: 325 мл
260.94 грн.
Закінчується
Код товару: HG3222
0
Новейшая синтетическая формула состава обеспечивает ему самые высокие очищающие свойства среди аналогичных препаратов. За одно применение очищает и восстанавливает работоспособность системы питания в целом. НАЗНАЧЕНИЕ: для очистки инжекторов, топливн..
Встроенная память: 397 мл
446.03 грн.
Код товару: 25617-02
0
STP Engine Stop Leak Для бензинових і дизельних двигунів. Концентрована формула. Допомагає зупинити незначні витоки оливи та оновлює ущільнення та прокладки. З часом нормальна робота двигуна та нагрівання можуть спричинити усадку, висихання та розтрі..
306.80 грн.
Новинка 2023
Код товару: HG3416
0
Потужний сучасний збалансований засіб, виготовлений за допомогою HyOx Technology. За одне застосування гарантовано та безпечно очищає будь-які, навіть найзабрудненіші розпилювачі форсунок, які необхідно було б змінювати.ПРИЗНАЧЕННЯ: для очищення розп..
373.20 грн.
Закінчується
Код товару: HG2214
0
М'яко і безпечно очищає двигун, забезпечуючи сприятливі умови для надійної подачі масла до деталей, що труться. Містить кондиціонер металу Energy Release, який значно посилює розчиняючі та очищаючі властивості промивання.ПРИЗНАЧЕННЯ: для очищення кан..
Ємність: 444 мл
358.03 грн.
Код товару: 25568-02
0
HIGH-POWER SCREW STABILIZER Призначений для фіксації різьбових, штифтових і болтових з'єднань, які не потрібно буде згодом відкручувати та знімати. Заповнюючи зазор, сприяє більш рівномірному розподілу навантаження, фіксує і герметизує з'єднання. Зах..
166.40 грн.
Код товару: 25611-02
0
STP Professional Heavy Duty Carb Spray Cleaner Професійна серія. Очищає карбюратори, тяги та автоматичні дроселі. Спеціально розроблений для швидкого видалення гуми, шламу, лаку, жиру та бруду з карбюраторів, тяг карбюратора та автоматичних дроселів...
279.50 грн.
Код товару: SMT2507
0
SMT2 - это полностью (100%) синтетический, негорючий, коррозионно неактивный, нетоксичный, биоразлагаемый антифрикционный кондиционер металла, предназначенный для снижения трения и изнашивания деталей машин. Доставляется в зону трения путем доба..
Ёмкость: 118 мл
634.15 грн.
Код товару: HG3216
0
Препарат за одно применение безопасно очищает распылители инжекторов и другие элементы топливной системы, восстанавливая работоспособность даже сильно засоренных форсунок. НАЗНАЧЕНИЕ: для обработки распылителей ?инжекторов и других элементов топли..
Встроенная память: 325 мл
363.19 грн.
Код товару: 25569-02
0
MODERATE SCREW STABILIZER Застосовується для фіксації болтів, гвинтів і шпильок, які треба буде згодом відкручувати чи знімати при монтажі конвеєрних стрічок, механізмів та обладнання, для фіксації болтів двигуна. Спосіб застосування: Збовтати ємніст..
98.80 грн.
Закінчується
Код товару: HG3235
0
Классическая формула. Мощный и сбалансированный очиститель последнего поколения, использующий PIBOx Technology и содержащий моющий элемент TFS23. За одно применение приводит систему питания в идеально чистое состояние. НАЗНАЧЕНИЕ: для впускных кла..
Встроенная память: 295 мл
321.62 грн.
Код товару: 26678-02
0
MOTUL EXPRESS SHINE Поліроль для лакофарбових поверхонь. Залишає після обробки нелипку блискучу захисну плівку. Тригер-спрей. ЗАСТОСУВАННЯ MOTUL Express Shine завдяки своїй активній формулі ефективно знежирює кузов автомобіля, без необхідності подаль..
491.40 грн.
Очисники для автомобіля
Очисники автомобіля – це прилади, призначені для очищення повітря в кабіні від шкідливих речовин, запахів, пилу та інших неприємних ароматів. Вони допомагають зберігати свіжість та чистоту повітря в машині, що впливає на комфортні умови для водіння та пасажирів.

Зазвичай очищувачі для автомобіля встановлюються на панель приладів, біля підлокітника або на задній полиці авто. Вони працюють за допомогою різних технологій, таких як ультрафіолетове оброблення, іонізація або застосування спеціальних фільтрів.

Крім очищення повітря, деякі моделі очищувачів мають функції зволоження повітря, що особливо корисно в зимовий період, коли вага повітря в машині зменшується через постійне включення обігріву.

Очисники автомобіля можуть бути виготовлені в різних дизайнах та розмірах, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретних потреб та стилю автомобіля. В цілому, це корисний аксесуар для тих, хто піклується про своє здоров'я та комфорт у дорозі.
РозгорнутиЗгорнути