0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Автомобільні аксесуари

Автомобільні аксесуари

Аксесуари для автомобіля - це всілякі корисні пристрої для підтримки порядку всередині автомобіля, створення приємної атмосфери та мікроклімату в салоні, а також помічники в непередбачених ситуаціях. А ще вони можуть стати непоганою ідеєю для подарунка автовласнику. Звичайно, якщо більшу частину року машина стоїть у гаражі, то й сенсу купувати якісь сучасні гаджети нема. Але якщо авто активно використовується та хочеться їздити з комфортом, тоді вибір тільки за водієм.

Ринок аксесуарів для автомобілів сьогодні дуже різноманітний. Деякі з них справді корисні, інші вигадані лише для викачування грошей. У цій статті ми розповімо про найнеобхідніші аксесуари у світі автотоварів.

Тримач телефону

Вибирати тримач для телефону потрібно в залежності від його характеристик та ваших потреб. Важливу роль при виборі відіграє розмір тримача: габарити захоплення повинні підходити під розмір смартфона і не закривати важливих елементів, таких як кнопки, мікрофон, динамік, роз'єм USB. Другий важливий параметр вибору – види кріплень. Утримувачі розрізняють за типом кріплення до поверхні салону автомобіля та за типом кріплення телефону безпосередньо до власника.

Магнітні утримувачі. Найпопулярніші та зручніші, тому що телефон просто кладеться та знімається з нього. Комплектується такий тримач металевим кільцем або стрічкою, які потрібно встановити на телефон.

Автомобильные аксессуары, которые упростят вам жизнь - фото 1

Плюси: можна крутити гаджет на 360 градусів.

Мінуси: при сильних вібраціях на дорозі магніт просто не витримає, і смартфон злетить.

Магнітні тримачі в залежності від типу кріплення до поверхні салону фіксуються:

 • клейкою основою до торпеди;
 • присоскою до скла або панелі приладів;
 • спеціальним кріпленням у CD-слот;
 • тубою у підскляннику;
 • кліпсою або хрестоподібним кріпленням до дефлектора.

Ще є магнітні тримачі, які фіксуються спеціальним затискачем до трубки підголівника. За допомогою цього кріплення пасажири на задньому сидінні зможуть грати чи дивитися фільми.

З механічним затискачем. У такому варіанті телефон притискають до нижнього фіксатора, а два бічні його автоматично стискають з боків (є варіанти без нижнього фіксатора).

Автомобильные аксессуары, которые упростят вам жизнь - фото 2

Залежно від типу фіксації до поверхні в салоні, тримачі з механічним затискачем кріпляться:

 • на ремені до керма;
 • спеціальним затискачем на дзеркало заднього виду/сонцезахисний козирок;
 • тубою у підсклянник;
 • на присосці до скла або панелі приладів;
 • на кліпсі або хрестоподібному кріпленні до дефлектора.

Ще є механічні тримачі на сонцезахисний козирок. Призначені швидше для пасажирів, бо водієві буде незручно туди дивитися. Також, не всі козирки зможуть витримати вагу телефону та власника.

Плюси: пристрій справді надійно фіксується.

Мінуси: діставати його не завжди зручно, доводиться натискати спеціальну кнопку для зняття телефону (якщо є). Утримувач на дзеркалі заднього виду і зовсім незручний, тому що відволікає водія від дороги.

З автоматичним електромеханічним затискачем. Такий утримувач має вбудований датчик руху. Він відкриває кріплення, коли ви підносите до нього телефон, і автоматично закриває кріплення, коли телефон вже стоїть на ньому. Найчастіше мають бездротову зарядку та вимагають живлення, тому їх необхідно підключати до прикурювача.

Автомобильные аксессуары, которые упростят вам жизнь - фото 3

Тримачі з автоматичним електромеханічним затискачем кріпляться:

 • на кліпсі або хрестоподібному кріпленні до дефлектора;
 • у прикурювач виходом для гнізда;
 • присоскою до скла або торпеди.

Мінуси: вимагають харчування та дорогі.

Плюси: надзручні, компактні та естетичні девайси.

Автомобільні аксесуари

Коментарі