0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific RBS0-2AE SAE 0W-20, 5л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45980-02
  • Артикул: PG73364
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific RBS0-2AE 0W-20

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - Volvo. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для сучасних бензинових двигунів (VEP) і дизелів (VED) останнього покоління Volvo «DRIVE-E», які оснащаються каталітичними нейтралізаторами та дизельними фільтрами твердих часток (DPF).

Спеціально розроблена для автомобілів останнього покоління, які оснащуються дизелями та бензиновими двигунами, атмосферними чи з турбонаддувом, з непрямим чи безпосереднім впорскуванням. Для транспортних засобів які відповідають нормам стандартів Euro 4, 5 або 6, для яких реглементуєтуються моторні оливи стандарту ACEA C5, з дуже низькою HTHS (≥ 2.6 і < 2.9 мПа.с) в’язкістю та "Mid SAPS" зі зниженим вмістом сульфатної золи (≤ 0.8%), фосфору (0.07 ≤ x ≤ 0.09%) і сульфуру (≤ 0.3%).

Може використовуватись в двигунах, OEM-виробників, де регламентується використання олив класу в’язкості 0W-20, із зниженням коефіцієнта тертя і дуже низькою в’язкістю HTHS (≥2.6 МПа∙с). Підходить для бензинових двигунів, для яких регламентовано моторні оливи стандартів АСЕА С5 або ACEA A1/B1 та енергоощадні оливи класу в'язкості 0W-20. Сумісна з каталітичними нейтралізаторами.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C5
  • Volvo VCC RBS0-2AE (Сумісні двигуни серії DRIVE-E)

Дана 100% синтетична моторна олива спеціально створена для 4-циліндрових двигунів Volvo останнього покоління серії «Drive-E» (бензинових двигунів (VEP) і дизелів (VED). Дані двигуни вимагають особливих олив, так як вони менші і легші за своїх попередників. Для забезпечення максимальної продуктивності дані двигуни працюють за підвищених температур. Стандарт VCC RBS0-2AE висуває більш суворіші вимоги до поліпшення паливної економічності і базується на стандарті ACEA A1/B1. Олива забезпечує поліпшення паливної економічності до 3.4% в порівнянні з оливою класу в’язкості 15W-40).

Зменшення витрат палива тягне за собою скорочення кількості викидів шкідливих речовин у атмосферу, що повністю відповідає вимоги автовиробника. Олива забезпечує відмінну стійкість оливної плівки, особливо за холодних пусків двигуна, зменшуючи коефіцієнт тертя в двигуні, підтримується стабільний тиск оливи і ефективне зниження робочої температури двигуна. Завдяки своїм винятковим мастильним властивостям, забезпечує відмінний захист від зношування, стійкість оливи до високих температур і окиснення, що дозволяє мінімізувати утворення відкладень в двигуні і зменшити витрату оливи на згоряння. Володіє протизношувальними, антикорозійними, протипінними властивостями.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений на власний розсуд, зважаючи на умови експлуатації автомобіля. Олива може змішуватись з оливами на синтетичній і мінеральній основах.


В'язкість оливи по SAE : 0W-20Об'єм, л : 5Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C5Для типу двигунів : Бензиновий | ДизельнийБазова олива : СинтетичнаТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийДопуск Volvo : VCC RBS0-2AE
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.