0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific LL-12 FE SAE 0W-30, 1л (шт.)

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45976-02
  • Артикул: PG73352
  • Наявність: В наявності
789.10 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific LL-12 FE 0W-30

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - BMW. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для бензинових двигунів і дизелів BMW і MINI останнього покоління, які вимагають відповідність специфікації BMW Longlife-12 FE. Застосовується також для бензинових двигунів і дизелів, які вимагають енергоощадних олив класу в'язкості 0W-30, які відповідають стандарту ACEA C2. Сумісна с каталітичними нейтралізаторами (CAT) і дизельними фільтрами твердих часток (DPF). Сумісна з усіма видами палива: бензин, дизельне паливо і біопалива.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C2
  • BMW LL-12 FE

100% синтетична моторна олива, спеціально розроблена для відмінного мащення бензинових двигунів і дизелів автомобілів BMW та MINI, які вимагають дотримання специфікації BMW LL-12 FE. Специфікація BMW Longlife-12 FE розповсюджується на двигуни, які були виготовлені в період з травня 2012 по травень 2013 року, особливо рекомендується для двигунів Nx7K1, Nx7U1 та Nx701, які експлуатуються в країнах Європейського Союзу, Норвегії, Швейцарії та князівстві Ліхтенштейн. Специфікація BMW Longlife-12 FE розповсюджується на дизелі BMW, які мають призначення даної специфікації, та обладнанні максимум одним турбокпресором і виготовленні з 2014 модельного року (всі 3-циліндрові двигуни B37, 4-циліндрові двигуни з 2014 року виробництва та 6- циліндрові двигуни виготовленні в 2013 модельному році). Також використовується в бензинових двигунах з 2002 року виробництва, які експлуатуються в країнах Європейського Союзу, Норвегії, Швейцарії та князівстві Ліхтенштейн. Специфікація BMW Longlife-12 FE не розповсюджується на двигуна, які обладнанні 2-ма чи 3-ма турбокопресорами.

Виготовлення з орієнтацією на стандарт ACEA C2, олива забезпечує значне зниження витрати палива (до 1,5% в порівнянні з оливами специфікації LL-01), при цьому перевищуючи вимоги по надійності в порівнянні із специфікацією BMW LL-04. Завдяки зниженню витрати палива, знижується кількість викидів CO2 в атмосферу. Олива забезпечує відмінну стійкість оливної плівки, при цьому гарантується полегшений запуск двигуна за низьких температур і зменшується тертя, підтримуючи необхідний тиск оливи і знижаючи робочу температуру двигуна. Завдяки покращеним змащувальним властивостям, олива забезпечує високий рівень зносостійкості і термоокисної стабільності, внаслідок чого зменшується утворення відкладень, зменшується зношування і витрата оливи. Володіє антиокисними, антикорозійними та протипінними властивостями.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника транспортного засобу і може бути змінений з огляду на умови експлуатації. За необхідності олива може змішуватись з оливами на синтетичній чи мінеральній основі.


В'язкість оливи по SAE : 0W-30Об'єм, л : 1Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C2Для типу двигунів : Бензиновий | ДизельнийБазова олива : СинтетичнаТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийДопуск BMW : Longlife-12 FE
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.