0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific dexos2 SAE 5W-30, 1л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45851-02
 • Артикул: PG73346
 • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul Specific Dexos 2 5W-30 

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - GM Opel. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, яка спеціально розроблена для двигунів GM Opel, які вимагають дотримання вимог специфікації dexos2 від General Motors. Універсальна моторна олива для більшості двигунів GM Opel, яка поєднує в собі відмінне мащення (висока в'язкість HTHS >3.5 МПа·с) та енергоощадні властивості. Також використовується в двигунах, які вимагають дотримання олив стандартів API SN/CF чи ACEA C3. Сумісна з усіма видами палива: бензин, біоетанол, дизельне паливо, біодизельне паливо, LPG та CNG. Перед застосуванням обов'язково звіритися з інструкцією по експлуатації транспортного засобу.

Стандарти та схвалення

 • ACEA C3
 • API SN/CF 
 • GM dexos2 (заміняє GM-LL-A-025 і GM-LL-B-025)

Дана моторна олива призначена для сучасних двигунів GM Opel, які відповідають екологічним нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro IV і Euro V та обладнані чутливими системами доочищення відпрацьованих газів. Сульфур і фосфор знижуюють ефективність каталітичного нейтралізатора, що призводить до поступового виходу його з ладу. В свою чергу сульфатна зола засмічує фільтри твердих частинок дизелів (DPF), що скорочує терміни між циклами регенерації, сприяє швидкому старінню оливи, підвищенню витрати палива і втраті потужності двигуна.

Стандарт dexos2 від GM Opel вимагає від моторної оливи термічної стабільності за важких температурних навантажень і в той же час сумісність з сучасними системами доочищення відпрацьованих газів. На відмінну від вимог стандарту GM-LL-A-025 і GM-LL-B-025, олива повинна володіти зниженим вмістом сульфуру, фосфору і сульфатної золи «Mid SAPS». Забезпечується довговічність роботи систем доочищення відпрацьованих газів (CAT і DPF). Стандарт dexos2 від GM Opel регламентує вимоги до високої термічної стабільності оливи з метою забезпечення виняткової стійкості за високих температур, для запобігання підвищення в’язкості і утворення відкладень при наявності твердих часток в продуктах горіння. Стандарт dexos2 розповсюджується на ряд дизельних двигунів GM Opel (версії із фільтром твердих частинок дизелів DPF в тому числі) і більшість бензинових двигунів від 2010 року. Крім того, dexos2 повністю заміщає попередні специфікації GM: GM-LL-A-025 (бензинові) і GM-LL-B-025 (дизелі). Олива відповідає всім жорстким вимогам якості і довговічності, які встановлюються GM Opel. Повна сумісність з біопаливами: зріджений газ (Liquefied Petroleum Gas), стиснений газ (Compressed Natural Gas), біодизель і біоетанол в суміші до 85% (Біоетанол - Е85).

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника та може бути змінений в залежності від умов експлуатації транспортного засобу. Може змішуватись з оливами на мінеральній чи синтетичній основі.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.