0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific 508 00 509 00 SAE 0W-20, 5л (шт.)

Закінчується
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45975-02
 • Артикул: PG73345
 • Наявність: В наявності
4 187.30 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul Specific 508 00 509 00 0W-20

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - Volkswagen. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для двигунів останнього покоління групи VAG, для яких регламентується специфікація VW 508 00 509 00. Особливо рекомендується для деяких високотехнологічних бензинових двигунів та дизелів VW, Audi, Skoda і Seat, оснащених каталітичними нейтралізаторами (CAT) і дизельними фільтрами твердих часток (DPF). Підходить до використання в двигунах, для яких регламентуються енергоощадні оливи класом в'язкості 0W-20 та стандартів ACEA C5 або API SN Plus. Сумісна з усіма видами палива: бензин, дизельне паливо та біопалива.

Стандарти та схвалення

 • ACEA C5
 • API SN PLUS
 • Porsche C20
 • VW 508 00 509 00

Це 100% синтетична моторна олива, спеціально розроблена для забезпечення оптимального мащення бензинових двигунів і дизелів останнього покоління Групи VAG (VW і Audi), для яких регламентується специфікація VW 508 00 509 00. Особлива сучасна генерація сучасних двигунів VW та Audi, високотехнологічних бензинових двигунів і дизелів, потребує використання особливого мастильного матеріалу, оскільки дані двигуни працюють за підвищених робочих температур, забезпечуючи той самий рівень продуктивності, що й двигуни попередніх поколінь. Специфікація особливо вимоглива до енергоощадних властивостей моторної оливи і базується на вимогах стандарту ACEA A1/B1. Олива забезпечує значну оптимізацію паливної економічності (1,5% в порівнянні з оливою класом в'язкості 5W-30). Завдяки оптимізації витрати палива, зменшується кількість шкідливих викидів з відпрацьованими газами, що підпадає під зобов'язання автовиробників, таких як VW і Audi, по зменшенню викидів CO2 в атмосферу. Специфікація VW 508 00 509 00 має ряд технічних особливостей, тому вона немає зворотної сумісності з іншими специфікаціями.

Специфікація Porsche C20 вимоглива до мастильних матеріалів з точки зору супротиву оливної плівки. Це відноситься до всіх двигунів Porsche, які регламентують дану специфікацію, наразі для Porsche Macan R4, окрім ринку Китаю.

Олива забезпечує відмінну стійкість оливної плівки, одночасно забезпечуючи легкий запуск двигуна за низьких температур, зменшуючи тертя в двигуні, підтримуючи необхідний тиск оливи та знижуючи робочу температуру двигуна завдяки прискореній циркуляції оливи по системі мащення. Клас в'язкості SAE 0W-20 мінімізує гідродинамічне тертя, і дозволяє знизити витрати палива при непрогрітому двигуні. Покращена прокачуваність оливи по каналам системи мащення при запуску за низьких температур, забезпечується швидке наростання тиску в системі, пришвидшене наростання обертів, швидкий вихід двигуна на робочі температури. Завдяки високим змащувальним властивостям, олива забезпечує високий рівень протизношувального захисту, високу термоокисну стабільність, що дозволяє мінімізувати утворення відкладень, зменшує зношування і забезпечує низьку витрату оливи. Володіє протизношувальними, антикорозійними та протипінними властивостями.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається у відповідністю до рекомендацій автовиробника і може бути зміненим з огляду на умови експлуатації автомобіля. Олива за необхідності може змішуватись з оливами на синтетичній та мінеральній основі.


В'язкість оливи по SAE : 0W-20Класифікація API : SN+Об'єм, л : 5Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C5Для типу двигунів : Бензиновий | ДизельнийБазова олива : СинтетичнаТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийДопуск Ford : WSS-M2C956-A1Допуск Porsche : C20Допуск VW : VW 508.00 | VW 509.00
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.