0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific 2312 SAE 0W-30, 1л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45964-02
  • Артикул: PG74963
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific 2312 0W-30

Енергоощадна моторна олива для автомобілів PSA. Для бензинових двигунів PSA. Для дизелів PSA “BlueHDi” оснащених SCR та/або DPF. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для дизелів “BlueHDi”, які оснащенні системами вибіркової нейтралізації відпрацьованих газів SCR Групи PSA (Peugeot, Citroën та DS), для яких регламентовано використання моторних олив схвалених згідно вимог специфікації PSA B71 2312 та відповідність нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 або 6. Підходить для більшості бензинових двигунів Peugeot, Citroën та DS, а також деяких дизелів з фільтрами твердих часток (DPF), для яких регламентуються оливи які відповідають специфікації PSA B71 2312. Перед застосуванням обов'язково звіритися з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C2
  • PSA B71 2312

PSA - Peugeot Citroën розробили специфікацію B71 2312 для моторних олив, які здатні витримувати найважчі температурні навантаження і забезпечення сумісності з сучасними чутливими системами доочищення відпрацьованих газів. Специфікація PSA B71 2312 розповсюджується на всі автомобілі Peugeot і Citroën, які оснащенні дизелями "BlueHDi" з системами вибіркової нейтралізації відпрацьованих газів SCR з використанням додатку AdBlue. Специфікація PSA B71 2312 сумісна також з деякими бензиновими двигунами. Ексклюзивна технологія виробництва оливи зі зниженим вмістом сульфатної золи, сульфуру і фосфору (MidSAPS) дозволяє подовжити термін безвідмовної експлуатації сучасних систем доочищення відпрацьованих газів таких, як SCR-нейтралізатори і фільтри твердих частинок дизелів (DPF). 100% синтетична основа забезпечує високу термічну стабільність оливи. Мінімізує утворення лаків і шламів, підтримуючи чистоту двигуна. Зменшує ризик залягання поршневих кілець. Зберігається максимальна продуктивність і захист оливою, навіть за екстремальних умов високих температур. Задля збільшення міжзмінних інтервалів, покращені антиокисні та антиокислювальні властивості і забезпечена знижена витрата оливи на згорання. Специфікація PSA B71 2312 також вимагає полегшеної текучості оливи за низьких температур, задля зменшення гідродинамічного тертя. Забезпечується захист при частих запусках двигуна, швидке наростання тиску оливи в системі мащення, двигун швидше досягає робочих температурних режимів. Низька динамічна в’язкість дозволяє поліпшити паливну економічність двигуна і зменшити викиди CO2 у атмосферу.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений з огляду на умови експлуатації автомобіля. Не змішувати з оливами, які не відповідають вимогам специфікації PSA B71 2312.


В'язкість оливи по SAE : 0W-30Об'єм, л : 1Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C2Для типу двигунів : ДизельнийБазова олива : СинтетичнаКласифікація ЄВРО : EURO IV | EURO V | EURO VIТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийЕнергозберігаюча олива : ТакДопуск PSA : B71 2312
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.