0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific 229.52 SAE 5W-30, 1л (шт.)

Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45859-02
 • Артикул: PG73356
 • Наявність: В наявності
906.10 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul Specific 229.52 5W-30 

Моторна олива для двигунів Mercedes “BlueTEC”. Дизелі Mercedes з системою SCR та / або з DPF. 100% Синтетична.

Призначення

Спеціально розроблена для дизелів останнього покоління «BlueTEC» з системами SCR (вибіркової нейтралізації відпрацьованих газів) групи Daimler (Mercedes), для яких регламентовано використання моторних олив схвалених згідно специфікації MB 229.52, що відповідають нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 або 6.

Сумісна з усіма дизелями Mercedes обладнаними фільтрами твердих часток (DPF) та деякими бензиновими двигунами, для яких регламентовано використання моторних олив із відповідністю вимогам специфікацій MB 229.51 чи MB 229.31.

Стандарти та схвалення

 • ACEA C3
 • API SN
 • MB-Approval 229.52 (покриває MB 229.51 і MB 229.31)

Специфікація MB 229.52 повністю покриває вимоги специфікацій MB 229.51 і MB 229.31, які регламентуються для дизелів Mercedes оснащених фільтрами твердих часток (DPF) і для певних бензинових двигунів.

Знижений вміст в оливі сульфатної золи, фосфору і сульфуру дозволяє забезпечити подовжений термін безвідмовної експлуатації чутливих систем доочищення відпрацьованих газів, таких як система вибіркової каталітичної нейтралізації SCR та фільтри твердих часток DPF. 100% синтетичні базові компоненти забезпечують високу термоокисну стабільність та стійкість оливної плівки до високих температур, гарантує чистоту металевих поверхонь двигуна, зменшена вірогідність закоксовування поршневих кілець. Володіє високою змащувальною здатністю, що забезпечує високий рівень протизношувального захисту двигуна. Олива розрахована на подовженні інтервали заміни оливи, згідно вимог автовиробника. За результатами випробувань, олива повністю відповідає найвищим вимогам стосовно експлуатаційних характеристик на усьому міжзмінному інтервалі. У порівнянні із не менш вимогливішими специфікаціями, прикладом MB 229.51, нова специфікація MB 229.52 регламентує вищі вимоги щодо термоокисної стабільності та повної сумісності з чутливими системами доочищення відпрацьованих газів.

Специфікація MB 229.52 передбачає оптимальне протікання оливи за низьких температур, шляхом зменшення внутрішнього гідродинамічного тертя в товщі оливи, забезпечуючи оптимізацію витрати палива. Це забезпечує легкий низькотемпературний запуск двигуна, швидке наростання тиску оливи в магістралях системи мащення, прискорене досягнення робочих температур та максимальну динаміку автомобіля. Зменшуючи рівень споживання палива, зменшуються викиди CO2 в атмосферу.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений з огляду на умови експлуатації автомобіля. Не змішувати з оливами, які не відповідають вимогам специфікації MB 229.52.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.