0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul 8100 Х-clean+ SAE 5W-30, 5л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45878-02
 • Артикул: PG73401
 • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul 8100 X-Clean+ 5W-30

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - Euro 4, 5 та 6. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична моторна олива, спеціально розроблена для сучасних бензинових двигунів та дизелів, що відповідають нормам стандарту Euro 4, 5, або 6, для яких регламентуються моторні оливи з високою в'язкістю HTHS (>3,5 МПа∙с) і «Mid SAPS» зі зниженим вмістом сульфатної золи (≤0.8%), фосфору (0.07≤х≤0.09%) і сульфуру (≤ 0.3%). Сумісна з каталітичними нейтралізаторами і дизельними фільтрами твердих часток (DPF). Особливо рекомендується до використання в автомобілях останнього покоління BMW, Mercedes, Porsche і VAG (VW, Audi, Seat, Skoda).

Сумісна з усіма дизелями і бензиновими двигунами, які вимагають дотримання моторною оливою стандарту ACEA C3.

Стандарти та схвалення

 • ACEA C3
 • BMW LL-04
 • MB-Approval 229.51
 • Porsche C30
 • VW 504 00 507 00 

Двигуни, які відповідають екологічним стандартам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro IV і Euro V та оснащені системами доочистки відпрацьованих газів. Сульфур і фосфор виводить із ладу каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів; в сфою чергу сульфатна зола засмічує фільтр твердих частинок дизелів, що призводить до скорочення циклів регенерації, швидкого старіння оливи і втрати потужності двигуна. Специфікація BMW LL-04 висуває високі вимоги до оливи, особливо в двигунах, які обладнанні системою Valvetronic і системами доочистки відпрацьованих газів. Дана специфікація задовольняє вимоги усіх двигунів BMW, з 2004 року виробництва, а також двигунів BMW, які вимагають дотримання специфікації BMW LL-98 і LL-01.

УВАГА: для автомобілів BMW даний продукт може використовуватись в бензинових двигунах тільки в країнах Європейського Союзу, Швейцарії, Норвегії і князівства Ліхтенштейн. Поза межами даних країн вимагається використання оливи, яка володіє схваленням LL-01, а саме олива 8100 X-cess 5W-40. Перед використанням обов’язково ознайомитись з рекомендаціями BMW для Вашого регіону. Специфікація MB 229.51 висуває обмеження на вміст сульфатної золи, фосфору і сульфуру (SAPS), задля забезпечення сумісності з системами доочистки відпрацьованих газів Mercedes, а також з усіма дизелями Mercedes, оснащених чи неоснащених фільтрами твердих частинок (DPF).

Porsche створив специфікацію C30 задля гарантування відмінного мащення всіх своїх дизелів і бензинових двигунів V6 (Porsche Cayenne). Схвалення «Porsche C30» вимагає суворого дотримання усіх вимог, особливо вимогу стійкості оливної плівки до зсуву. Volkswagen специфікаціями VW 504 00 і VW 507 00 вимагає від оливи сумісності з каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих газів і фільтрами твердих частинок дизеля (DPF), задля довговічності більшості бензинових двигунів і дизелів VW, Audi, Seat i Skoda.

Олива повністю відповідає специфікаціям BMW, Mercedes, Porsche і VW. Дані специфікації вимагають від олив високої в’язкості (HTHS >3.5 МПа∙с) і зниженого вмісту сульфатної золи, фосфору і сульфуру (MidSAPS), що забезпечує сумісність з системами доочистки відпрацьованих газів.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається у відповідності до рекомендацій виробника техніки і може бути зміненим з огляду на умови експлуатації транспортного засобу. За необхідності може бути змішана з оливами на мінеральній та синтетичній основі.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.