0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul 6100 Syn-clean SAE 5W-30, 1л (шт.)

Закінчується
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45892-02
 • Артикул: PG73418
 • Наявність: В наявності
639.60 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul 6100 SYN-Clean 5W-30

Моторна олива для бензинових двигунів та дизелів - Euro 4, 5 та 6. Technosynthese.

Призначення

Синтетична моторна олива з високими захисними і експлуатаційними характеристиками, створена за технологією Technosynthese. Рекомендується для Chrysler, GM, Mercedes і VAG (Volkswagen, Audi, Skoda і Seat). Спеціально розроблена для сучасних автомобілів, оснащених бензиновими двигунами чи дизелями, атмосферними чи з турбонаддувом, непрямим або безпосереднім впорскуванням, які відповідають екологічним нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 або 6 і вимагають використання моторної оливи, що відповідає стандарту ACEA C3, тобто висока в’язкість HTHS (>3,5 МПа∙с) та «Mid SAPS» знижений вміст сульфатної золи (≤0.8%), фосфору (0.07≤х≤0.09%) і сульфуру (≤ 0.3%) . Сумісна з каталітичними нейтралізаторами (CAT) і дизельними фільтрами твердих часток (DPF).

Стандарти та схвалення

 • ACEA C3
 • API SN 
 • Chrysler MS 11106
 • GM dexos2 (замінює GM-LL-A-025 і B-025)
 • VW 505 00 505 01
 • MB 229.51

Рекомендовано до використання такими автовиробниками: Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota.

Двигуни, які відповідають екологічним стандартам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro V і Euro VI оснащені системами доочистки відпрацьованих газів. Сульфур і фосфор виводить із ладу каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів; в свою чергу сульфатна зола засмічує фільтр твердих частинок дизелів, що призводить до скорочення циклів регенерації, швидкого старіння оливи і втрати потужності двигуна.

Специфікація ACEA C3 вимагає від олив високої стійкості оливної плівки і низького вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах потужних двигунів.

Олива створена на синтетичній основі із зниженим вмістом сульфатної золи, фосфору і сульфуру (Mid SAPS), що створює стійку оливну плівку в двигуні і забезпечує сумісність з системами доочистки відпрацьованих газів. Володіє високими мастильними, протизношувальними властивостями і високою стабільністю за високих температур, що зменшує витрату оливи на згоряння. Оливи, які відповідають стандарту ACEA C3 дозволяють досягнути збільшення інтервалу заміни оливи, визначеного бортовим комп’ютером автомобіля.

Більшість автовиробників, такі як Fiat, Hyundai, Kia, Nissan, Renault, Ssangyong, Suzuki… , рекомендують використання олив АСЕА С3 для своїх автомобілів, особливо оснащених фільтрами твердих частинок (DPF).

В країнах з високою дизелізацією автомобільного парку, наприклад європейські країни, специфікація GM-Opel dexos2 регламентується для більшості дизелів з фільтрами твердих часток та бензинових двигунів з 2010 модельного року. Також, GM-Opel dexos2 повністю замінює попередні специфікації GM: GM-LL-A-025 (для бензинових двигунів) і GM-LL-B-025 (для дизелів).

Специфікація MB 229.51 вимагає знижений вміст в оливі сульфатної золи, сульфуру і фосфору, для оптимальної роботи чутливих систем доочищення відпрацьованих газів. Специфікація MB 229.51 регламентується для деяких бензинових двигунів і всіх дизелів Mercedes, з чи без фільтру твердих часток DPF.

Специфікація Chrysler MS 11106 вимагає поєднання специфікації MB 229.51 і класу в’язкості 5W-30 для оптимальної експлуатації дизелів Chrysler і Jeep.

Специфікації VW 502 00 і VW 505 01 вимагають відмінні детергентно/диспергуючі властивості, міцну оливну плівку і покращену стійкість до збільшення в’язкості оливи при потраплянні сажі, для використання в більшості бензинових двигунів і більшості дизелів з безпосереднім впорскуванням (насос-форсунки, фіксований міжзмінний інтервал, необхідно звіритись з керівництвом по експлуатації автомобіля).

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника транспортного засобу і може бути змінений з огляду на умови експлуатації. Не змішувати з оливами які не відповідають вимогам АСЕА С3.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.