0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul 6100 Save-nergy SAE 5W-30, 1л (шт.)

Закінчується
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MOTUL
 • Код товару: 45890-02
 • Артикул: PG73416
 • Наявність: В наявності
573.30 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
 • Огляд товару
 • Інформаційна вкладка
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Motul 6100 SAVE-nergy 5W-30

Енергоощадна моторна олива для бензинових двигунів та дизелів. Technosynthesee.

Призначення

Високотехнологічна, синтетична, енергоощадна моторна олива, створена за технологією Technosynthese, особливо рекомендується для Ford і Jaguar та Land Rover, а також Fiat. Спеціально розроблена для сучасних дизелів і бензинових двигунів, атмосферних чи з турбонаддувом, непрямим або безпосереднім впорскуванням, які вимагають використання енергоощадних олив зі зниженим коефіцієнтом тертя і низькою в’язкістю HTHS (High Temperature High Shear).

Підходить для усіх сучасних дизелів і бензинових двигунів, які передбачають використання енергоощадних олив (дотримання стандартів ACEA A1/B1 чи ACEA A5/B5). Сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Підходить для всіх видів палива: етилований або неетилований бензин, етанол, LPG, дизельне паливо та біопалива.

Стандарти та схвалення

 • ACEA A5/B5
 • API SL 
 • Ford WSS-M2C913-D
 • Jaguar STJLR.03.5003 
 • Fiat 9.55535-G1

Стандарт А5/В5 вимагає від мастильного матеріалу енергоощадних властивостей і низького вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах потужних двигунів. Олива створена на синтетичній основі Technosynthese з додаванням спеціального антифрикційного пакету додатків. Це забезпечує високу стійкість оливної плівки, зменшує коефіцієнт тертя в двигуні, стабільний тиск оливи і зниження робочої температури. Олива забезпечує відмінні мастильні властивості: захист від зношування і стійкість до високих температур для зменшення витрат оливи на угар і покращити паливну економічність на 10%. Даний тип оливи дозволяє знизити витрату палива, а відповідно і знизити викиди CO2 у відпрацьованих газах.

Олива спеціально розроблена з відповідністю найсучаснішим вимогам Ford для бензинових двигунів і дизелів, де вимагається дотримання специфікації Ford WSS M2C 913-D. Специфікація Ford WSS M2C 913-D повністю зворотно сумісна з попередніми специфікаціями Ford WSS M2C 913-A, 913-B і 913-C. Специфікація JLR.03.5003 базується на стандарті Ford WSS M2C 913-C і регламентується в деяких бензинових двигунах і дизелях Jaguar і Land Rover. У поєднанні зі стандартом ACEA A5/B5, олива забезпечує енергоощадність (до 3% додаткової економії палива) для відповідності вимог Ford і JLR по скороченню викидів CO2. Специфікація 913-D також вимагає міцної оливної плівки для забезпечення відмінного мащення, та збереження в’язкості оливи протягом усього міжзмінного інтервалу. Дана властивість також дозволяє експлуатувати двигун на біопаливі, наприклад біодизелі, в суміші до 7% (Biodiesel - B7).

Специфікація Fiat 9.55535-G1 вимагає від олив дотримання стандарту ACEA A5 / B5, API SL, синтетичну основу оливи і клас в’язкості 5W-30, для оптимального мащення бензинових двигунів Fiat і Jeep. 

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений, в залежності від умов експлуатації транспортного засобу. Олива може змішуватись з оливами на синтетичній і мінеральній основі.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.