0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива для 4-х тактних двигунів Motul 7100 4T SAE 10W30 1л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45915-02
  • Артикул: PG73476
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

MOTUL 7100 10W-30 4T 

Високотехнологічна моторна олива 100% Синтетична - Ester

Призначення: 

Призначена для високопотужних мотоциклів: sports bikes, street та road bikes, trails, off road bikes, enduro, trial, оснащених 4-х тактними двигунами, з інтегрованою коробкою передач чи ні, з сухим чи мокрим зчепленням, двигуни які відповідають нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 2, 3, 4 або 5, оснащені системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичними нейтралізаторами, система подачі повітря у вихлопну трубу... Рекомендується для певних двигунів HONDA, YAMAHA, для яких регламентуються моторні оливи класом в'язкості SAE 10W-30. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV, UTV.

Стандарти та схвалення: 

  • API SN/SM/SL/SJ/SH/SG
  • JASO MA2 - M033MOT160

Захист

Технологія Ester дозволяє досягнути максимальної потужності двигуна без інтенсифікації зношування і зменшення надійності.

- Збільшення крутного моменту двигуна та його потужності.

- Оптимізований коефіцієнт тертя в зчепленні дозволяє зберегти ресурс трансмісії. 100% синтетична олива володіє кращою стійкістю оливної плівки при високих обертах та температурах. Оптимізований вміст фосфору та сірки (JASO MA2 < 1200 ppm) для сумісності з каталітичними нейтралізаторами Відмінний захист коробки перемикання передач, завдяки інноваційним протизношувальним додаткам. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

Комфорт

JASO запровадив свій стандарт для 4-х тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2.

JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості. 

Рекомендації: 

Міжзмінний інтервал: обирається згідно рекомендацій виробника техніки та може бути зміненим з огляду на умови експлуатації автомобіля. За необхідності може змішувати з оливами на синтетичній чи мінеральній основі.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.