0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Моторне мастило Motul Specific 17 SAE 5W-30, 5л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45971-02
  • Артикул: PG74392
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific 17 5W-30

Моторна олива для автомобілів Renault. 100% Синтетична.

Призначення

Спеціально розроблена для певного ряду сучасних автомобілів Renault Group (Renault, Dacia, Samsung), з 2018 року виробництва, які оснащуються бензиновими двигунами і дизелями, для яких регламентуються моторні оливи схвалені згідно вимог специфікації Renault RN17. Оскільки специфікація RN17 має повну зворотну сумісність, дана олива покриває вимоги специфікацій RN0710 та RN0700 і може використовуватись в двигунах попередніх поколінь, для яких регламентуються вище вказані специфікації. Сумісна з дизельними фільтрами твердих часток (DPF), системами вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR), каталітичними нейтралізаторами та фільтрами твердих часток бензинових двигунів (GPF). Може бути недопустима до використання в певних двигунах.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C3
  • Renault RN17 (Покриває RN0710 та RN0700) під № RN17-19-12
  • MB 226.52

Renault розробили специфікацію RN17 для моторних олив, задля забезпечення стійкості оливи до самих високих температурних режимів, а також повної сумісності з сучасними системами доочищення відпрацьованих газів. Технологія виробництва зі зниженим вмістом сульфатної золи, фосфору і сульфуру - Mid SAPS - дозволяє ефективно захищати та подовжувати термін безвідмовної роботи сучасних систем доочищення відпрацьованих газів, таких як DPF (фільтр твердих часток дизеля), SCR (система вибіркової каталітичної нейтралізації), яка дозволяє нейтралізувати NOx (оксиди азоту) завдяки використання додатку AdBlue чи, так званої, «Diesel Exhaust Fluid», а також сумісна з фільтрами GPF (фільтр твердих часток бензинових двигунів), якими оснащуються бензинові двигуни. 100% синтетичні базові компоненти забезпечують високу термічну стабільність оливи та виняткову стійкість за високих температур. Запобігає утворенню лаків та нагарів, забезпечуючи чистоту металевих поверхонь двигуна. Зменшено ризик залягання поршневих кілець. Максимальний захист двигуна і змащувальна здатність зберігаються навіть за самих важких умов експлуатації. Низька леткість базових компонентів зменшує витрати оливи, а також забезпечено виняткову cтійкість оливи до окислення, що гарантує подовженні інтервали заміни оливи, які встановленні автовиробником. Виконання вимог щодо експлуатаційних властивостей та їх збереження в процесі експлуатації оливи, контролюється за допомогою сучасного і більш вимогливішого тесту Long Life Renault (LLR). Специфікація RN17 розповсюджується на усі двигуни Renault: бензинові (окрім RS та Alpine), сучасні дизелі (Euro 6 з середини 2018 року), а також на усі дизелі, які не оснащуються фільтрами твердих часток DPF. Специфікація RN17 не розповсюджується на дизелі, для яких регламентована специфікація RN0720. У разі виникнення сумнівів щодо доцільності використання даної оливи, завжди звіряйтесь з керівництвом по експлуатації автомобіля.

Базуючись на стандарті Renault RN17, специфікація MB 226.52 вимагає, від моторних олив високої термостійкої стабільності і водночас були сумісніми з сучасними системами доочистки відпрацьованих газів. Стандарт MB 226.52 поширюється на деякі дизелі, передані Renault на аутсорсинг, які встановлюються на автомобілі Mercedes і вимагають цього стандарту.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається у відповідності до рекомендацій виробника техніки і може бути зміненим з огляду на умови експлуатації транспортного засобу. Не змішувати з оливами, які не схвалені згідно вимог специфікації RN17.


В'язкість оливи по SAE : 5W-30Об'єм, л : 5Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C3Для типу двигунів : Бензиновий | ДизельнийБазова олива : СинтетичнаТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийДопуск MB : MB 226.52Допуск Renault : RN0700 | RN0710 | RN17
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.