0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific 5122 SAE 0W-20, 1л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45970-02
  • Артикул: PG73365
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific 5122 0W-20

Моторна олива для безнинових двигунів - Jaguar Land Rover. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для бензинових двигунів Jaguar Land Rover останнього покоління, для яких регламентуються оливи які відповідають специфікації ST JLR.51.5122. Спеціально розроблена для для автомобілів останнього покоління, оснащених бензиновими двигунами та дизелями, атмосферних чи з турбонаддувом, непрями або безпосереднім впорскуванням. Для транспортних засобів, які відповідають нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 або 6, для яких регламентовані моторні оливи стандарту ACEA C5, з дуже низькою HTHS (≥ 2.6 і < 2.9 мПа.с) в'язкістю та «Mid SAPS» зниженим вмістом сульфатної золи (≤ 0.8%), фосфору (0.07 ≤ x ≤ 0.09%) і сульфуру (≤ 0.3%). Також підходить до застосування в бензинових двигунах, для яких регламентуються енергоощадні оливи класом в'язкості 0W-20 з відповідністю вимогам стандарту ACEA A1/B1 або ACEA C5. Сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Сумісна з усіма видами бензинів і біопалив.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C5
  • JAGUAR STJLR.51.5122

100% синтетична олива спеціально розроблена для 6-циліндрових 3.0л і 8-циліндрових 5.0л атмосферних і з турбонагнітанням бензинових двигунів останнього покоління Jaguar Land Rover, для яких регламентовано дотримання специфікації STJLR.51.5122 стосовно моторних олив. На основі регламенту моторних випробовувань стандарту ACEA C5, дана олива забезпечує значне зниження витрати палива (>3.8%) в порівнянні з вимогами специфікації Ford 925 A. Оптимізація витрати палива сприяє зниженню кількості викидів CO2 з відпрацьованими газами. Олива гарантує відмінну стійкість оливної плівки, при цьому полегшений запуск двигуна за низьких температур, зменшуючи тертя, підтримуючи тиск оливи і зниження робочих температур двигуна завдяки прискореній циркуляції моторної оливи. Клас в'язкості 0W-20 мінімізує гідродинамічне тертя, і дозволяє знизити витрату палива при непрогрітому двигуні. Прискорена циркуляція оливи по каналам системи мащення при запуску за низьких температур, забезпечується швидке наростання тиску в системі, пришвидшене наростання обертів, швидкий вихід двигуна на робочі температури. Завдяки високим змащувальним властивостям, олива забезпечує високий рівень протизношувального захисту та високу термоокисну стабільність, що забезпечує значне зниження утворення відкладень, зменшує зношування і забезпечує низьку витрату оливи. Володіє протизношувальними, антикорозійними і протипінними властивостями.

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений з огляду на умови експлуатації автомобіля. За необхідності, може змішуватись з оливами на мінеральній та синтетичній основах.


В'язкість оливи по SAE : 0W-20Об'єм, л : 1Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : A1/B1 | C5Для типу двигунів : БензиновийБазова олива : СинтетичнаКласифікація ЄВРО : EURO IV | EURO V | EURO VIТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийЕнергозберігаюча олива : ТакДопуск Jaguar Land Rover : STJLR.51.5122

Поисковые фразы

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.