0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Олива моторна Motul Specific 2290 SAE 5W-30, 5л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45961-02
  • Артикул: PG73370
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul Specific 2290 5W-30

Енергоощадні моторні оливи для автомобілів концерну PSA - Peugeot Citroën DS. Для бензинових двигунів та дизелів. 100% Синтетична.

Призначення

Високотехнологічна 100% синтетична енергоощадна моторна олива, спеціально розроблена для автомобілів Групи PSA (Peugeot, Citroën та DS), які оснащуються бензиновими двигунами і дизелями (двигуни HDI з чи без DPF), для яких регламентовані моторні оливи схваленні за специфікацією PSA B71 2290, та відповідають нормам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 або 6. Також використовується при регламентації енергоощадних олив - cтандарт ACEA C2.

Даний продукт повністю відповідає вимогам специфікації PSA B71 2290 від Peugeot, Citroën, DS Automobiles для автомобілів Групи PSA.

Сумісна з каталітичними нейтралізаторами і дизельними фільтрами твердих часток (DPF). Деякі двигуни не допускають використання подібних олив, перед використанням обов’язково необхідно звіритись з інструкцією по експлуатації автомобіля.

Стандарти та схвалення

  • ACEA C2
  • PSA B71 2290

Для двигунів, які відповідають екологічним стандартам вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах Euro 4, 5 і 6 та оснащені системами доочистки відпрацьованих газів. Сульфур і фосфор виводить із ладу каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів; в свою чергу сульфатна зола забиває фільтр твердих часток дизелів, що призводить до скорочення циклів регенерації, швидкого старіння оливи і втрати потужності двигуна.

В нормах PSA B71 2290 до оливи висуваються вимоги високої стійкості в найбільш складних термічних умовах, а також сумісності з системами доочищення відпрацьованих газів. Специфікація PSA B71 2290 розповсюджується на більшість бензинових двигунів і дизелів PSA (в тому числі з фільтрами DPF), окрім дизелів з оснащенням системою “BlueHDi” - преселективно-відновлювальна нейтралізація SCR.

В бензинових двигунах з турбонагнітанням та безпосереднім впорскування є певний ризик випадкових явищ передчасного запалення робочої суміші в камері згорання. Дане явище іменується LSPI (Low Speed Pre-Ignition) - передчасне запалення на низьких обертах, а також утворення посторонніх шумів в двигунах (грохоту), які створюються внаслідок аномального наростання пікових тисків, що може призвести до руйнування як поршнів, так і циліндропоршневої групи в цілому. Для своїх малооб’ємних двигунів з турбонагнітання та безпосереднім впорскування, останнього покоління, PSA розробила специфікацію B71 2290 для моторних олив, щоб гарантувати безвідмовність двигунів, шляхом попередження ризиків виникнення LSPI.

Олива повноцінно відповідає усім суворим вимогам PSA щодо експлуатаційних властивостей та їх збереження в процесі експлуатації, в тому числі специфікації PSA B71 2290, яка націлена на зменшення ризику виникнення ефекту LSPI в бензинових двигунах з турбонагнітанням та безпосереднім впорскуванням, а також повну сумісність з 10% розчином біодизелю (Biodiesel - B10).

Рекомендації

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника та може бути змінений в залежності від умов експлуатації. Не змішувати з оливами які не відповідають вимогам PSA B 71 2290.


В'язкість оливи по SAE : 5W-30Об'єм, л : 5Застосування за типом транспорту : Легкові автомобіліКласифікація ACEA : C2Для типу двигунів : Бензиновий | ДизельнийБазова олива : СинтетичнаКласифікація ЄВРО : EURO IV | EURO V | EURO VIТип продукції : Моторні оливиТактність двигуна : ЧотирьохтактнийЕнергозберігаюча олива : ТакДопуск PSA : B71 2290
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.