0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Рідина охолоджуюча Motul E-Auto Cool -37C, 5л (шт.)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MOTUL
  • Код товару: 45926-02
  • Артикул: PG73508
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Motul E-Auto Cool DHC

Готова до використання охолоджуюча рідина для гібридних автомобілів виробництва країн Азії. Антикорозійний захист від замерзання -37°C / -35°F. Технологія P-Hybrid Tech. Не містить нітритів, амінів, боратів, силікатів.

Призначення

Motul E-Auto Cool - це готова до використання охолоджуюча рідина з тривалим терміном експлуатації, спеціально розроблена для автомобілів автовиробників країн Азії з гібридною силовою установкою (HEV) та системою підзарядки акумуляторної батареї в гібридній силовій установці (PHEV). Створена на основі моноетиленгліколю та гібридної технології P-Hybrid Tech з використання комплексу фосфатно-органічних додатків (P-OAT). Олива забезпечує відмінний тепловідвід для оптимальної роботи двигуна в системі гібридної силової установки, також підходить для більшості моделей автомобілів: TOYOTA, LEXUS, KIA, HYUNDAI, NISSAN, INFINITI, SUZUKI...

Стандарти та схвалення

  • ASTM D3306 / D6210
  • JIS 2234

Відповідає вимогам японських (JIS) та корейських (KSM) стандартів для більшості азіатських автомобілів з гібридною та класичною силовою установкою. Додавання фосфатних органічних додатків забезпечує захист двигуна та систему охолодження від замерзання та накипу. Фосфатні органічні додатки забезпечують покращений захист від корозії чорних та кольорових металів, в тому числі алюмінієві сплави за високих температур. Технологія P-Hybrid Tech забезпечує відмінний теплообмін, ефективно охолоджує двигун, запобігає перегріву та закипанню охолодної рідини. Технологія (P-OAT) дозволяє зберегти антикорозійні властивості рідини навіть за високих температур. Повільне спрацювання інгібіторів корозії дозволяє значно розширити міжзмінні інтервали рідини. Захищає від кавітації та збільшує термін експлуатації водяного насосу. Повністю сумісна з ущільнювачами, патрубками, шлангами та пластиковими компонентами, які використовуються в системі охолодження.

Рекомендації

Готова до використання, не потребує додавання води. Інтервал заміни обирається згідно рекомендацій виробника. Не змішувати з неорганічними охолоджуючими рідинами. Дана рідина не може використовуватись для захисту від замерзання в системах подачі води. Контролюйте та виконуйте заміну рідини тільки при холодному двигуні.

Фізико-хімічні показники

Колір Рожевий
Густина при 20°C (68°F)
1.071
Температура застигання
-37.0°C / -35.0°F
Водневий показник 7.9
Точка кипіння
113.0°C / 235.0°F

Об'єм, л : 5Тип продукції : Омивачі і антифризиТип рідини : Готовий антифризКолір : РожевийМорозостійкість (°С) : -37Сезон застосування : ЗимаКласифікація ASTM : D3306 | D6210Класифікація JIS : 2234
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.