0
0
Доброго Вечора. Ми з України)

Нейтралізатор вихлопних газів Shell AdBLUE, 20л (шт.)

Продано
Відгуки:
(1)
  • Виробник: Shell
  • Код товару: 25104-02
  • Артикул: PG2274
  • Наявність: Немає в наявності
1 307.80 грн.
  • Огляд товару
  • Інформаційна вкладка
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)

Нейтралізатор вихлопних газів Shell AdBlue®

AdBlue® Shell - це високоякісний, який не має запаху, безбарвний, синтетичний водний розчин сечовини. Відповідає стандартам DIN 70070, ISO 22241. Присадка, яка використовується в технології SCR.

Застосування: Основне призначення продукту - скорочення викидів вихлопних газів в навколишнє середовище. Технологія SCR і Shell AdBlue® є відповіддю на правила, які стосуються викидів забруднень - розвиток технології селективного каталітичного відновлення (SCR) з вприскуванням AdBlue справило значний вплив на скорочення викидів вихлопних газів, що дозволило забезпечити виконання вимог норм щодо викидів вихлопних газів Євро 4 і Євро 5 для транспортних засобів. AdBlue, в поєднанні з каталітичним трансформатором, діє як відновник, який перетворює оксиди азоту (NOx) в безпечний азот і воду. AdBlue може бути використаний тільки в автомобілях, оснащених SCR (які мають окремий бак, призначений для AdBlue).

Зміст: чистий 32,5% розчин аміду вугольної кислоти, пом’якшена вода.

Спосіб використання: Shell AdBlue® призначений (застосування розширюється) для вантажних і легкових автомобілів з дизельними двигунами із застосуванням технології селективного каталітичного відновлення (SCR). Застосовувати згідно з рекомендаціями виробників автомобілів. Наливати безпосередньо в спеціальний бак системи очищення. Упаковку Shell AdBlue® зберігати щільно закритою. Зберігати продукт при температурі від 0°С до 25°С. Оберігати від сонця.

ПРИМІТКА: Shell AdBlue® не є присадкою до пального. Не можна додавати його в паливний бак, можна додавати тільки в бак, призначений для системи очистки. Автомобілі, які призначені для використання AdBlue®, мають спеціальні вбудовані баки для заправки цим продуктом. Детальна інформація міститься в керівництві по експлуатації автомобілів, так як впровадження технології SCR призвело до конструктивних змін автомобілів.


Об'єм, л : 20 Ведро
Відгуки (1)
Едуард
Едуард
22.06.2023
Довго купляю цього бренду, все подобається. Рекаомендую.
Відповідь адміністратора
Дякуємо)
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.