Умови згоди


Увага! Перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт standardoil.com.ua (далі «StandardOil») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. StandardOil не може дати 100% гарантії точності і повноти наданої інформації про виробників, товари, терміни виготовлення, доставки товару, вартості, послуги та акції. Інформація на Сайті регулярно оновлюється, поповнюється новим контентом, тому в будь-який момент вона може стати неактуальною.

У будь-який час, без спеціального повідомлення, на Сайті можуть бути внесені зміни, що стосуються вартості товару і послуг, що надаються. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті StandardOil не зобов'язаний оновлювати їх. Тому Адміністрація не несе відповідальності за завдані збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник в результаті використання Сайту або неможливості цього зробити, а також неправомірні дії користувачів, якими було пошкоджено програмне забезпечення або обладнання . Матеріали та послуги на Сайті надаються в онлайн-режимі.

Реєстрація на сайті

Зареєструвавшись на Сайті і оформляючи на ньому замовлення, користувачі дають свою згоду на надання достовірної та правдивої інформації про себе та особистих контактних даних. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до наданої користувачами інформації, тому гарантує її конфіденційність.

Погоджуючись з правилами, відвідувач дає дозвіл на використання певної інформації про себе відповідно до чинного закону України «Про захист персональних даних» та політикою, що проводиться Адміністрацією Сайту. Також зареєструвався на нашому Сайті відвідувач, погоджується з тією умовою, що зібрана про нього інформація може бути використана в цілях, пов'язаних з його членством, для надання певних послуг. При реєстрації користувач отримує логін і пароль, за безпеку цих даних він відповідає особисто. Крім того, на ньому лежить відповідальність за всі дії, вироблені на нашому Сайті під цим логіном і паролем. У разі втрати реєстраційних даних, користувач зобов'язаний про це повідомити Адміністрації Сайту. Право на розсилки і проводяться акції StandardOil залишає за собою. Нова інформація буде надіслана на електронну адресу або телефон, який користувач вказав в своєму замовленні. При небажанні отримувати від нас розсилки, потрібно зателефонувати в колл-центр компанії або відправити лист на нашу електронну адресу. Після повідомлення ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу та номер телефону для розсилки актуальної інформації.

Зворотній зв'язок і коментарі

При зверненні до Адміністрації Сайту і написанні коментарів, користувач несе відповідальність за те, що дані повідомлення не є:

  • незаконними;
  • шкідливими;
  • загрозливими;
  • наклепницькими.

У них не повинні міститися образи, що принижують людську гідність, що порушують авторські права, пропагують ненависть до людей за етнічними, статевими, релігійними і соціальними ознаками. Скарга або обговорення роботи відділів інтернет магазину (доставки, бухгалтерії і т. Д.) Не відносяться безпосередньо до якості та властивостями товару. Для вирішення вашої проблеми зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку або за вказаними на Сайті телефонами. Також неприпустимі образи на адресу конкретних осіб і компаній, які порушують чинне законодавство України. Користувач дає свою згоду на те, що будь-який відправлений ним повідомлення, Адміністрація StandardOil може видалити, не вимагаючи на те його дозволу, або використовувати його на свій розсуд. Ми не несемо відповідальність за будь-яку інформацію, яку розмістить користувач Сайту.

Звертаємо увагу! Перед тим як реєструватися на нашому Сайті, необхідно уважно прочитати цю угоду. Якщо користувач не згоден з нашими умовами, не рекомендується користуватися Сайтом standardoil.com.ua