Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л (код:s-142)

Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л
Availability: Нет в наличии
Товар розпроданий
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
180грн.

Description від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

Очисник масляної системи Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light м'яко видаляє відкладення, нагар і кокс, що утворюються при стандартній експлуатації всіх типів двигунів: бензинових і дизельних. Використання м'якого очисника інжектора Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light допомагає усунути починаються проблеми, пов'язані з забрудненням паливної системи бензинових автомобілях з будь-якою системою уприскування. Змиває відкладення смоли і закоксовки, знижують робочий ресурс деталей двигуна і викликають загустіння масла, виникнення шламу. Ґрунтовно очищає канавки поршневих кілець і верхню частину циліндра. Запобігає корозії незахищених поверхонь, викликану конденсацією кислот. Видаляє кокс і смолу, ухудшающую рухливість поршневих кілець. Повністю відновлює потужність і компресію, знижує тертя, покращує показники складу відпрацьованих газів.

Область застосування

Очисник масляної системи Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light може застосовуватися у всіх бензинових, дизельних чотиритактних або двотактних двигунах. Не застосовувати в двигунах мотоциклів зі зчепленням в масляній ванні!

Інструкція

Залити Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light в гаряче масло до його заміни з розрахунку 300 мл присадки на 5 л моторного масла. Дати попрацювати двигуну 10 хвилин на холостих обертах і заглушити. Злити масло, замінити фільтр і залити свіже високоякісне масло.

180грн.

Tags: Промивка системи Liqui Moly Light 0, 3 л, 7590, s-142, Liqui Moly, Очищувачі для автомобіля

Specification від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

Основные
Емкость 0.3л
Тип двигателя Бензин,Дизель
Product Details
код: s-142
180грн.

button_reviews від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest