Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0,3 л (код:s-152)

Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0,3 л
Availability: Нет в наличии
Товар розпроданий
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
0грн.

Description від StandardOil: Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0,3 л

Професійне, високоефективне промивне засіб для профілактичного обслуговування автоматичних трансмісій, видаляє утворилися відкладення на деталях і в гідравлічній системі, дозволяє вивести нерастворяемые забруднення з АКПП. Внаслідок цього збільшується термін служби деталей і всього агрегату в цілому. Відновлює експлуатаційні характеристики, і усуває проблеми, пов'язані з різким перемиканням передач та інші несправності. Дане промивне засіб пройшов повний комплекс випробувань в хімічних лабораторіях і в польових умовах.

Інструкція

Перед додаванням промивного можливість необхідно прогріти АКПП до робочої температури, після чого додати вміст баночки в робочу рідину АКПП і запустити двигун. Протягом циклу промивки, який займає 12-15 хвилин, необхідно кілька разів перевести селектор управління режимами роботи АКПП в різні положення, при цьому утримуючи педаль гальма. Після закінчення циклу промивки слід замінити трансмісійне рідина. Даний засіб можна використовувати тільки в умовах станцій технічного обслуговування з додаванням спеціального обладнання для забезпечення заміни повного об'єму рідини в АКПП. Банки об'ємом 300 мл достатньо для 6-9 л. ATF.

0грн.

Tags: Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0, 3 л, 3951, s-152, Liqui Moly, Очищувачі для автомобіля

Specification від StandardOil: Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0,3 л

Основные
Емкость 0.3л
Product Details
код: s-152
0грн.

button_reviews від StandardOil: Промивка для АКПП Liqui Moly Automatik Getriebe-Reiniger 0,3 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest