Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л (код:s-172)

Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л
Availability: Нет в наличии
Товар розпроданий
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
0грн.

Description від StandardOil: Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л

Pro-Line Diesel-System-Intensiv-Reiniger - це високоефективна комбінація присадок, спеціально виготовлена для швидкої і економічною очищення паливної системи дизельних двигунів від нагару, шлаку і утворень. Спеціальні присадки забезпечують надійний захист від корозії і підвищують займистість палива. Застосовувати Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger в цілях профілактики і для цілеспрямованого сервісного застосування при нестійкої роботи двигуна, низької продуктивності, підвищеної димності, а також для усунення детонаційного стуку.

Область застосування

Призначений для застосування у всіх дизельних двигунах, обладнаних будь-якими системами впорскування палива (в тому числі Common-Rail та насос-форсунка)

Інструкція

Профілактичне застосування: додавати до дизельного палива в інтервалах між технічними оглядами двигуна. Одній ємності 1000 мл достатньо для 100 л палива.
Сервісне застосування: слід від'єднати подає паливопровід і занурити його у флакон з дизельним очисником. Поворотний паливопровід слід при цьому перекрити або занурити його теж у флакон з дизельним очисником. Після чого слід запустити двигун і дати попрацювати двигуну на нерозведеному дизельному очиснику при різних обертах. Після очищення слід зібрати всі раннє розібрані з'єднання. При сильних забрудненнях процес очищення слід зробити повторно.

Продукт також може застосовуватися в професійних апаратах очищення паливних систем JetClean Tronic і JetClean Plus. Для цього слід залити в апарат 2-3 літра дизельного очисника. Всі подальші дії докладно описані в інструкції по застосуванню апаратів.

0грн.

Tags: Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л, 7561, s-172, Liqui Moly, Очищувачі для автомобіля

Specification від StandardOil: Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л

Основные
Емкость
Тип топлива Дизель
Product Details
код: s-172
0грн.

button_reviews від StandardOil: Професійний очищувач Liqui Moly Diesel-System-Intensiv-Reiniger 1л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest