Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л (код:s-70)

Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л
Availability: In Stock
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
14034грн.

Description від StandardOil: Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л

Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 - це напівсинтетичне маловязкое моторне масло. Для економного водія. Моторне масло з низькою в'язкістю MoS2 створює надміцну мастильну плівку на всіх фрикційних і ковзних металевих поверхнях. Результуюче перевага: швидке змащування при холодному старті під час пуску і мінімальне тертя під час щоденного руху забезпечує надзвичайно тривалий термін служби двигуна.

Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 забезпечує максимальні резерви безпеки на етапі старту і розминки, при екстремальних навантаженнях і при русі в режимі зупинки і руху і т. д. Моторне масло Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 підвищує надійність завдяки відмінним антифрикційними властивостями. Знижує витрату масла і палива. Спеціальна розробка від LIQUI MOLY.

Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 - це полусинтетика. Має у своєму складі молібден MoS2 на базі повністю синтетичні (ПАО) і мінеральних базових масел з протизносні комплексом на основі дисульфідом молібдену.

Синтетичні компоненти масла підвищують властивості і характеристики масла: зниження тертя в двигуні, його зносу і шумів у роботі. Масло MoS2 Leichtlauf володіє винятковими антизадирными властивостями, забезпечує чистоту двигуна і м'яке відмивання утворилися відкладень. Масло, за рахунок утримання значної частки дисульфіду молібдену, має відмітний темно-сірий колір.

Цілорічне масло Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 для бензинових і дизельних двигунів. Може використовуватися для всіх автомобілів без сажових фільтрів. Випробувані безпечно з каталітичними конвертерами і турбонагнітачами.

LIQUI MOLY також рекомендує даний продукт для транспортних засобів або збірок, для яких потрібні наступні специфікації або номер оригінальних деталей: ACEA A3; ACEA B4; API SL; API CF.

14034грн.

Tags: Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л, 1090, s-70, Liqui Moly, Моторні масла

Specification від StandardOil: Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л

Основные
Вязкость масла по SAE 10W-40
Емкость 60л
Назначение Легковые
Стандарт ACEA A3-04,B4-04
Стандарт API SL,CF
Тип двигателя Бензин,Дизель,Турбодизель
Тип основы масла Полусинтетическое
Product Details
код: s-70
14034грн.

button_reviews від StandardOil: Моторне масло з молібденом Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest