Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0,25 л

(код:s-375)
Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0,25 л
Availability: In Stock
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція

Description від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0,25 л

Масло для кондиціонерів та холодильного обладнання Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100

Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-OlE 100 повністю синтетичне масло з додаванням полиалкиленгликоля (PAG), спеціально створене для змащування, герметизації і охолодження компресорів для холодильного обладнання, в тому числі для компресорів, систем кондиціонування повітря в легкових і вантажних автомобілів. Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 100 має такий склад, що дозволяє їм дуже добре змішуватися з автомобільним фреоном типу R 134 a і спеціально спеціально створені для застосування в системах з таким холодоагентом. Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 100 гігроскопічне і поглинає вологу з навколишнього повітря, в наслідок цього це масло заправляється в систему кондиціонера під тиском азоту. Таку заправку вимагають провідні виробники компресорів холодильного обладнання та систем кондиціонування.

Область застосування

Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 використовується з метою зволоження ущільнювальних прокладок системи охолодження перед їх збиранням, а також для доповнення заводських масел при проведенні ремонтних робіт. По мимо цього Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Öl 100 використовується при заповненні компресорів кондиціонерів легкових автомобілів та кондиціонерів іншої транспортної техніки, в яких використовується холодоагент типу R 134 a.

Інструкція

Для зволоження ущільнюючих прокладок і досягнення оптимальної герметичності системи, при проведенні ремонтно-монтажних робіт, слід наносити на поверхню прокладок з допомогою пензлика. Для доповнення або зміни масла в кондиціонерах необхідно залити Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 на початку спеціальний наповнювальний циліндр і з допомогою наповнювального апарату для кондиціонерів ввести в систему.

Tags: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0, 25 л, 4089, s-375, Liqui Moly, Догляд за кондиціонером

Specification від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0,25 л

Основные
Емкость 0.25 л
Product Details
код: s-375

button_reviews від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG-Klimaanlagenoil 100 0,25 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Popular Products

Очиститель тормозной системы BIZOL Brake Clean+ c31 0,5л

Очиститель тормозной системы BIZOL Brake Clean+ c31 0,5л

Высококачественный очиститель тормозов с высокой очищающей силой. Сфера применения:Барабанные тормоз..

108грн.

Latest