Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0,25 л (код:s-376)

Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0,25 л
Availability: In Stock
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
543грн.

Description від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0,25 л

Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-OlE 46 повністю синтетичне масло з додаванням полиалкиленгликоля (PAG), спеціально створене для змащування, герметизації і охолодження компресорів для холодильного обладнання, в тому числі для компресорів, систем кондиціонування повітря в легкових і вантажних автомобілів. Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 має такий склад, що дозволяє їм дуже добре змішуватися з автомобільним фреоном типу R 134 a і спеціально спеціально створені для застосування в системах з таким холодоагентом. Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 гігроскопічне і поглинає вологу з навколишнього повітря, в наслідок цього це масло заправляється в систему кондиціонера під тиском азоту. Таку заправку вимагають провідні виробники компресорів холодильного обладнання та систем кондиціонування.

Область застосування

Для забезпечення гарантованої герметичності системи кондиціонування масло Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 наноситься за допомогою пензлика на ущільнення. Для первинної заправки або для заміни масла в кондиціонерах легкових і вантажних автомобілів масло Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 заправляється в спеціальний наповнює циліндр і за допомогою пристрою для заправки подається в контур системи охолодження кондиціонера.

543грн.

Tags: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0, 25 л, 4083, s-376, Liqui Moly, Догляд за кондиціонером

Specification від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0,25 л

Основные
Емкость 0.25 л
Product Details
код: s-376
543грн.

button_reviews від StandardOil: Масло для кондиціонерів Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Ole 46 0,25 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest