Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0,001 л (код:s-1145)

Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0,001 л
Availability: Нет в наличии
Товар розпроданий
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
315грн.

Description від StandardOil: Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0,001 л

Набір Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set розроблений спеціально для приклеювання металевих кріплень дзеркал до лобового скла, а також для приклеювання металевих шарнірів до бічних кватиркам автомобіля. Складається з анаеробного клею з високою склеюючої здатністю і просоченої нейлонової сіточки, яка виконує роль каталізатора для клею і компенсує різне теплове розширення склеюваних матеріалів.
Використовується для автомобілів будь-яких марок, зокрема Ford і Seat. Крім того, цей набір може застосовуватися при виробництві меблів для склеювання металевих і пластикових деталей зі скляними поверхнями. Багаторазового використання.

Властивості:

Рідина бурштинового кольору з характерним запахом.

- Висока стійкість проти ударів і зриву
- Відмінна довготривала міцність
- Швидке твердіння
- Чудово компенсує температурне розширення деталей
- Призначений для приклеювання будь-яких підстав дзеркал

Відмінний засіб володіє швидкою швидкістю впливу, високою стійкістю проти ударів і відмінним довготривалою дією. Виключає необхідність повторних робіт при правильному застосуванні.

Застосування:

Склеювані поверхні повинні бути сухими, очищеними від забруднень, жирових та масляних залишків. Для очищення рекомендується застосовувати Liqui Moly Reiniger und Verdunner Art.Nr. 6130.
Нейлонова сіточку слід вирізати точно по площі склеювання, оскільки вона є прокладкою-каталізатором між підставою дзеркала і поверхнею скла. Після чого слід попередньо притулити приклеюємо деталь до поверхні скла і зазначити точні контури майбутнього місця розташування деталі. Нанести на деталь клей, накласти змащену клеєм поверхню просочену нейлонову сіточку і щільно притиснути на 2 хвилини деталь до поверхні скла. Після 15 хвилин витримки клей досягає монтажної міцності, можна кріпити саме дзеркало на його приклеєне основу.

315грн.

Tags: Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0, 001 л, 6194, s-1145, Liqui Moly, Ремонт і відновлення

Specification від StandardOil: Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0,001 л

Основные
Емкость 0.001л
Product Details
код: s-1145
315грн.

button_reviews від StandardOil: Клей для дзеркал заднього виду Liqui Moly Ruckspiegel-Klebe-Set 0,001 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest