Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0,25 л (код:s-5585)

Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0,25 л
Availability: In Stock
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
177грн.

Description від StandardOil: Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0,25 л

Універсально застосовується для видалення забруднень з деталей інтер'єру та екстер'єру автомобіля. Оббивки сидінь, стелі, оббивки дверей. Ефективно видаляє стійкі плями, органічні та неорганічні сполуки.

Активні миючі компоненти у складі засоби, що впливають на забруднення проникаючи в їх структуру і розкладають їх на складові компоненти при цьому не порушують структуру оброблюваної поверхні. Дозволяє дбайливо і якісно очистити різні деталі автомобіля, без механічного впливу. Склад нейтральний до різних за складом деталей, пластиків, металів, лаків і виробам з дерева і шкіри. - Готова до використання композиція - Універсальна формула застосування - Економічне і безпечне використання Застосування Super K Cleaner, дозволяє швидко і якісно видалити забруднення з різних за складом деталей автомобіля. Надає оброблених деталей свіжий і новий вигляд.

Застосування:

Очищувач рівномірно розпорошити на поверхні, що підлягають очищення. Рясні забруднення додатково обробляють губкою. Розм'якшені забруднення і залишки миючого складу видалити губкою, серветкою або струменем води. Для очищення текстилю розпорошити незначна кількість засобу на вологу губку і витерти оббивку. Увага: не просочувати оббивку! Не наносити на полікарбонати і метилметакрилаты (органічне скло). Не давати висохнути складу на поверхні. Перевіряти на сумісність з матеріалом у непомітних місцях. Super K Cleaner знежирює поверхню! Уникати тривалого контакту концентрованого складу з шкірою!


177грн.

Tags: Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0, 25 л

Specification від StandardOil: Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0,25 л

Основные
Емкость 0,25л
Product Details
код: s-5585
177грн.

button_reviews від StandardOil: Супер очисник салону і кузова Liqui Moly Super K Cleaner 0,25 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest