Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0,4 л (код:s-5575)

Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0,4 л
Availability: В наличии
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
354грн.

Description від StandardOil: Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0,4 л

Для змазування рухомих частин, таких як зчленування, напрямні механізми (закриті і відкриті) і т. п., а також як розділову засіб або для усунення скрипів при контакті будь-яких матеріалів. Особливо рекомендується у випадках, коли небажано використання жирів або силіконів.

Не містить жирів змащувальне і розділову засіб на основі PTFE (тефлону). Сухий мастильний матеріал не притягує пил і бруд. Усуває ускладнений перебіг деталей, скрипи і ривки в русі, забезпечує тривалий захист від зносу. Універсально застосовується як мастило у випадках, коли використання масел або силіконів небажано, наприклад, на лакованих поверхнях. - Легке використання - Не містить масел, жирів і силіконів - Несмачний - Висока хімічна стійкість - Висока температурна стійкість - Низький коефіцієнт тертя - Підходить для догляду, захисту і розділення поверхонь Використання Pro-Line PTFE-Pulver-Spray Gleitlacke дозволяє забезпечити змазування навіть чутливих до змащенням пластиків і гуми і забезпечити надійне функціонування відповідного вузла.

Застосування:

Поверхні для нанесення повинні бути сухими і нежирними. Наносити тонкими шарами, використовувати відкидну трубочку для гарантованого доступу. При опущеній трубочці розпорошення можливо по великих площах. Розпорошення можливо з перевернутого балона.


354грн.

Tags: Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0, 4 л

Specification від StandardOil: Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0,4 л

Основные
Емкость 0,4л
Product Details
код: s-5575
354грн.

button_reviews від StandardOil: Тефлоновий спрей Liqui Moly Pro-Line PTFE-Pulver-Spray 0,4 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest