Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0,5 л (код:s-360)

Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0,5 л
Availability: In Stock
Швидко доставимо!
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
318грн.

Description від StandardOil: Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0,5 л

Засіб Liqui Moly Unterbodenschutz - це суміш бітуму, синтетичних смол, розчинників і спеціальних інгібіторів. Після випаровування розчинника залишається дуже міцна еластична плівка, яка захищає від зовнішніх впливів і корозії, а також від дії солоних бризок. Засіб забезпечує чудовий захист від корозії, воно володіє високою адгезією, так що при його нанесенні не падають краплі. Це дозволяє наносити товстий шар за один раз. Покриття стійке до стирання, також є і шумоизолирующим шаром. На горизонтальні поверхні за один раз можна наносити шар до 1,5 мм (для безповітряного розпилення). Щоб не допускати пропусків, доцільно вести розпорошення хрестовими проходами. В залежності від товщини нанесеного шару і погодних умов, автомобіль знову готовий до роботи приблизно через 2 години. Для повного висихання нанесеного кошти потрібно 12-24 години.

Застосування:

Для обробки днища колісних арок і додаткового захисту кузова автомобіля. Призначені для обробки поверхні необхідно добре очистити і видалити з них іржу. Поверхні повинні бути сухими і вільними від бруду, жиру і пилу.

318грн.

Tags: Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0, 5 л, 8056, s-360, Liqui Moly, Ремонт і відновлення

Specification від StandardOil: Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0,5 л

Основные
Емкость 0.5л
Product Details
код: s-360
318грн.

button_reviews від StandardOil: Антикорозійний захист днища кузова Liqui Moly Unterbodenschutz 0,5 л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest