Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л (код:s-1142)

Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л
Availability: Нет в наличии
Товар розпроданий
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
0грн.

Description від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л

Антикор для прихованих порожнин і додаткового захисту кузова Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz (бежевий/прозорий). Препарат для нанесення покриття, що захищає від корозії; основа: віск, ефіри, смоли, розчинники та спеціальні інгібітори. Завдяки чудовій плинності, засіб добре проникає у важкодоступні порожнини (наприклад, порожнечі, зварні шви, які вимагають захисту від корозії, і просочує іржу, перешкоджаючи її подальшого розвитку. Плівка, що утворюється після висихання, володіє хорошою адгезією і антикорозійними властивостями; що розпорошується рідина практично не випливає із пустот. Засіб застосовується, в першу чергу, для консервації та профілактичного захисту при ремонтах, а також для завершальної обробки поверхонь деталей автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин. Засіб може застосовуватися також для обробки ходової частини (осей, підвіски, пружин і ін). В результаті обробки деталі отримують оптимальну антикорозійний захист.

Застосування:

Використовується як довготривалий захист при консервації, поверхонь і прихованих порожнин в автомобілі, а також місць моторного відсіку, в яких можливо іржавіння. Поверхні, що підлягають обробці, необхідно попередньо добре очистити. Іржа має бути видалена. Поверхні повинні бути сухими, вільними від бруду, жиру і пилу. Засіб краще всього наносити при нормальній температурі. Необхідно сильно струснути балон протягом 1 хвилини. Балон при розпиленні тримати вертикально і розпорошувати вміст тонким шаром з відстані приблизно 20-30 см. Із збільшенням товщини шару підвищується стійкість проти зношування і захист від корозії. Тому розпилення необхідно повторити після невеликої витримки 1 або 2 рази. Увага! Уникайте попадання засобу на деталі гальмівної системи, системи вихлопу. Не рекомендується обробляти кардан, оскільки це може порушити його балансування.

0грн.

Tags: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л, 6127, s-1142, Liqui Moly, Ремонт і відновлення

Specification від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л

Основные
Емкость 200л
Product Details
код: s-1142
0грн.

button_reviews від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 200л

There are no reviews for this product.

Write a review

Доставка

Оплата


Bestsellers

Latest