Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0,5 л (код:s-362)

Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0,5 л
Наявність: В наявності
Швидко доставимо!
Liqui Moly Виробник: Liqui Moly
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
525грн.

Опис від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0,5 л

Антикор для прихованих порожнин і додаткового захисту кузова (бежевий/прозорий). Препарат для нанесення покриття, що захищає від корозії; основа: віск, ефіри, смоли, розчинники та спеціальні інгібітори. Завдяки чудовій плинності, засіб добре проникає у важкодоступні порожнини (наприклад, порожнечі, зварні шви, які вимагають захисту від корозії, і просочує іржу, перешкоджаючи її подальшого розвитку. Плівка, що утворюється після висихання, володіє хорошою адгезією і антикорозійними характеристиками; що розпорошується рідина практично не випливає із пустот. Засіб використовується, в першу чергу, для консервації та профілактичного захисту при ремонтах, а також для завершальної обробки поверхонь деталей автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин. Засіб може застосовуватися також для обробки ходової частини (осей, підвіски, пружин і ін). В результаті обробки деталі отримують оптимальну надійну антикорозійний захист.

Область застосування

Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz використовується як довготривалий захист при консервації, поверхонь і прихованих порожнин в автомобілі, а також місць моторного відсіку, в яких можливо іржавіння.

Інструкція

Поверхні, що підлягають обробці, необхідно попередньо добре очистити. Іржа має бути видалена. Поверхні повинні бути сухими, вільними від бруду, жиру і пилу. Засіб краще всього наносити при нормальній температурі. Необхідно сильно струснути балон протягом 1 хвилини. Балон при розпиленні тримати вертикально і розпорошувати вміст тонким шаром з відстані приблизно 20-30 см. Із збільшенням товщини шару підвищується стійкість проти зношування і захист від корозії. Тому розпилення необхідно повторити після невеликої витримки 1 або 2 рази.

Увага! Уникайте попадання можливість на деталі гальмівної системи, системи вихлопу. Не можна порекомендувати обробляти кардан, т. к. це може нурушить його балансування.

525грн.

Теги: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0, 5 л, 6103, s-362, Liqui Moly, Ремонт і відновлення

Характеристики від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0,5 л

Основные
Емкость 0.5л
Опис
код: s-362
525грн.

Відгуки від StandardOil: Антикор для прихованих порожнин Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 0,5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Доставка

Оплата


Лідер продажу

Новинки