Пластичне мастило NANOPROTEC UNIVERSAL M 200мл (код:s-1824)

Пластичне мастило NANOPROTEC UNIVERSAL M 200мл
Наявність: В наявності
Швидко доставимо!
NANOPROTEC Виробник: NANOPROTEC
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
310грн.

Опис від StandardOil: Пластичне мастило NANOPROTEC UNIVERSAL M 200мл

НАНОПРОТЕК Універсал-М призначена для відновлення зносу і збільшення ресурсу шарнірів рівних кутових швидкостей і маточинних підшипників, але може застосовуватися і в інших вузлах, в яких використовується пластична змазка.

"Універсал-М" - це універсальна змазка, вироблена на основі мінеральних олій з високим індексом в'язкості з використанням літієвого згущувача, що володіє відмінними протизадирними і протизносними властивостями. Так, навантаження зварювання становить Рс=2600 М, в той час як для Літол 24 Рс= 1410 Н. Клас пенетрації - NLGI 2. Робоча температура від-40 оС до 140 оС.

Містить ультрамелкодисперсный активний мінерал (сучасний аналог дисульфіду молібдену), який створює умови, при яких на поверхнях тертя смазываемого вузла формується металевий захисний шар особливої структури.

В результаті застосування мастила Універсал-М в процесі експлуатації відновлюється знос деталей, що нормалізує роботу вузла: зникають гул, клацання, вібрація. При цьому частина активного мінералу залишається в далеких зонах мастила і, поступово потрапляючи в зону тертя, підтримує стан захисного шару, що істотно знижує подальший знос і подовжує ресурс роботи шарніра або підшипника.

Упаковка: Склад випускається в тубах об'ємом 200 мл у коробці.

Ефекти: Триботехническая мастило містить активний компонент, який створює умови, при яких на поверхнях тертя у вузлах формується металевий захисний шар з особливою структурою. Цей шар частково відновлює геометрію зношених деталей, оптимізує зазори в парах тертя, формує мікрорельєф, який краще утримує мастило. Це забезпечує наступні ефекти:

  • Збільшення ресурсу - захисний шар значно знижує інтенсивність зношування найбільш навантажених вузлів тертя, які найчастіше визначають ресурс агрегату в цілому.
  • Захист при підвищених навантаженнях - за рахунок своїх структурних особливостей (мікротвердість і микроупругость) захисний шар значно ефективніше запобігає знос деталей тертя при підвищених навантаженнях.
  • Зменшення вібрації і шумів - відновлення поверхонь тертя кульок і доріжок кочення, створений більш щільний шар мастила знижують вібрацію і шум при роботі сайту.
  • Зниження втрат енергії - відновлення зносу нормалізує роботу вузла, що призводить до зменшення втрат потужності, знижує інтенсивність нагріву.

Інструкція по застосуванню

Перед початком роботи переконайтеся, що обробляється вузол не має деталей з критичним зношуванням і механічними ушкодженнями (тріщини на перемичках сепараторів, глибокі вм'ятини на доріжках обойми, значні задираки, корозія та знос робочих поверхонь більше 0,1 мм).

Можливі два способи застосування триботехнической мастила

A. Якщо конструкція вузла дозволяє провести заміну мастила з використанням спеціального шприца: «пробивайте» шприцом до тих пір, поки з нещільностей не з'явиться триботехническая мастило «Універсал-М». B. Якщо не передбачено спеціальних методів заміни мастила: - розберіть вузол; - видаліть стару змазку; - очистіть вузол; - закладіть триботехническую мастило «Універсал-М» - зберіть вузол. C. В нерозбірних вузлах тертя - не застосовується.

Запобіжні заходи

Не представляє загрози для здоров'я за звичайних умов застосування. При контакті з шкірою промийте піддався впливу ділянку теплою водою, а потім водою з милом. При попаданні в очі промийте їх великою кількістю води. При попаданні в органи травлення зверніться за консультацією до лікаря.

Примітки

Термін придатності 5 років. Дата виготовлення зазначена на тубі. Не рекомендується застосовувати при механічних поломки деталей і вузлів.

310грн.

Теги: Пластичне мастило nanoprotec "(нанопротек) Універсал М 200 мл, NP 3125 811, s-1824, nanoprotec " (нанопротек), Мастила автомобільні

Характеристики від StandardOil: Пластичне мастило NANOPROTEC UNIVERSAL M 200мл

Основные
Емкость 200мл
Смазки
Тип Пластичная смазка
Опис
код: s-1824
310грн.

Відгуки від StandardOil: Пластичне мастило NANOPROTEC UNIVERSAL M 200мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Доставка

Оплата


Лідер продажу

Новинки