Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л (код:s-142)

Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л
Наявність: В наявності
Швидко доставимо!
Liqui Moly Виробник: Liqui Moly
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
213грн.

Опис від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

Очисник масляної системи Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light м'яко видаляє відкладення, нагар і кокс, що утворюються при стандартній експлуатації всіх типів двигунів: бензинових і дизельних. Використання м'якого очисника інжектора Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light допомагає усунути починаються проблеми, пов'язані з забрудненням паливної системи бензинових автомобілях з будь-якою системою уприскування. Змиває відкладення смоли і закоксовки, знижують робочий ресурс деталей двигуна і викликають загустіння масла, виникнення шламу. Ґрунтовно очищає канавки поршневих кілець і верхню частину циліндра. Запобігає корозії незахищених поверхонь, викликану конденсацією кислот. Видаляє кокс і смолу, ухудшающую рухливість поршневих кілець. Повністю відновлює потужність і компресію, знижує тертя, покращує показники складу відпрацьованих газів.

Область застосування

Очисник масляної системи Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light може застосовуватися у всіх бензинових, дизельних чотиритактних або двотактних двигунах. Не застосовувати в двигунах мотоциклів зі зчепленням в масляній ванні!

Інструкція

Залити Liqui Moly Oilsystem Spulung Effektiv Light в гаряче масло до його заміни з розрахунку 300 мл присадки на 5 л моторного масла. Дати попрацювати двигуну 10 хвилин на холостих обертах і заглушити. Злити масло, замінити фільтр і залити свіже високоякісне масло.

213грн.

Теги: Промивка системи Liqui Moly Light 0, 3 л, 7590, s-142, Liqui Moly, Очищувачі для автомобіля

Характеристики від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

Основные
Емкость 0.3л
Тип двигателя Бензин,Дизель
Опис
код: s-142
213грн.

Відгуки від StandardOil: Промивка системи Liqui Moly Light 0,3 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Доставка

Оплата


Лідер продажу

Новинки