Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0,5 л (код:s-411)

Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0,5 л
Наявність: В наявності
Швидко доставимо!
Liqui Moly Виробник: Liqui Moly
Знайшли дешевше?
Швидка доставка
Знижки!

Постійним клієнтам

Оригінальна продукція
438грн.

Опис від StandardOil: Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0,5 л

Промивання після очисники DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 500 мл

Liqui Moly Pro Line DPF Spulung - це ефективне очищаючий засіб, який використовується після очищення дизельних сажових фільтрів частинок. Швидко розчиняє типові забруднення дизельного фільтра сажових частинок і забезпечує оптимальні ходові якості автомобіля і низьке споживання палива, що дозволяє зменшити експлуатаційні витрати. Раніше, у разі забруднення, сажовий фільтр можливо було тільки поміняти, тепер можливо очистити, це знижує загальні витрати. Ефективний для всіх дизельних сажових фільтрів.

Інструкція

Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung може застосовуватися ТІЛЬКИ ПІСЛЯ Очищувач DPF-фільтрів Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger.

Для чищення потрібно так само використовувати алюмінієвий пістолет-розпилювач Liqui Moly Druckbecherpistole і спеціального зонда, вигнутий зонд для обробки DPF-фільтра. Принцип промивання такий же як і Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger.

Доступ для очищення фільтр сажі забезпечується в залежності від типу транспортного можливість, шляхом видалення датчика температури або датчика тиску фільтра DPF. При очищенні температура фільтра повинна бути не нижче 40 ° C. На деяких автомобілях сажовий Фільтр розташований поруч з випускним колектором або турбокомпресором. З міркувань безпеки, при очищенні фільтрів на таких автомобілів слід запобігати потраплянню промивної рідини в камеру згоряння через відкритий випускний клапан. За допомогою Pro-Line зонда через посадочне місце датчика впорскують у фільтр повну ємність промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung. Pro Line DPF Spulung розпорошується безпосередньо на поверхню фільтру з інтервалом від 5 до 10 секунд (кожна з перервою від 5 до 10 секунд між ними) при робочому тиску від 6 до 8 бар. Зонд повинен провертатися по своїй осі і переміщатися вперед і назад під час впорскування, щоб охопити якомога більшу частину поверхні фільтра.

В процесі очищення частинки сажі розчиняються і потім вони легко можуть вигоріти в процесі нормальної регенерації. Після установки датчиків зворотного ми рекомендуємо провести пробну поїздку тривалістю не менше 20 хвилин, для того щоб викликати процес регенерації сажового фільтра. У разі відмови електроніки двигуна на автоматичний пуск процесу регенерації, слід звернутися в сервіс і провести процес примусової регенерації з допомогою спеціального діагностичного обладнання.

438грн.

Теги: Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0, 5 л, Liqui Moly, Очисники для автомобіля

Характеристики від StandardOil: Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0,5 л

Основные
Емкость 0.5л
Опис
код: s-411
438грн.

Відгуки від StandardOil: Промивка для очисника DPF-фільтрів Liqui Moly Pro Line DPF Spulung 0,5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Доставка

Оплата

Потрібна порада?

Допомога! Напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Не знайшли те, що шукали, скористайтесь пошуком

ТОП-2022

Оновлення асортименту вже тут, на нашому сайті!

Дивитись новинки

Лідер продажу

Новинки